CD30FD502GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD502GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FD502GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 5000PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD30FD502GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD30FD502GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FD502GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 5000PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8687 pcs Datuen fitxa CD30FD502GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.780" L x 0.280" W (19.81mm x 7.10mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.858" (21.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 5000pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 5000pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD30FD502FO3F
CD30FD502FO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 5000PF 1% 500V RADIAL
Stockean: 7166 pcs
Deskarga: CD30FD502FO3F.pdf
RFQ
CD30FD502GO3F
CD30FD502GO3F
deskribapena: CAP MICA 5000PF 2% 500V RADIAL