CD30FD472GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD472GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FD472GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 4700PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD30FD472GO3F.pdf
  • Mezua
CD30FD472GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FD472GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 4700PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6969 pcs Datuen fitxa CD30FD472GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD30FD472G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.858" (21.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 4700pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 4700pF