CD30FC273JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FC273JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FC273JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.027UF 5% 300V RADIAL
Fitxak: CD30FC273JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD30FC273JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FC273JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.027UF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3140 pcs Datuen fitxa CD30FC273JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD30FC273J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.909" (23.10mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 0.027µF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 0.027µF