CD30FC273FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FC273FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD30FC273FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 0.027UF 1% 300V RADIAL
Fitxak: CD30FC273FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD30FC273FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD30FC273FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 0.027UF 1% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2737 pcs Datuen fitxa CD30FC273FO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Series CD30
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.437" (11.10mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.909" (23.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.027µF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 0.027µF