CD19FC562GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC562GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FC562GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 5600PF 2% 300V RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD19FC562GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FC562GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 5600PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10931 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.311" W (17.30mm x 7.90mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD19FC562G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.559" (14.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 5600pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 5600pF