CD19FC562GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC562GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD19FC562GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 5600PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD19FC562GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CD19FC562GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD19FC562GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 5600PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11312 pcs Datuen fitxa CD19FC562GO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.311" W (17.30mm x 7.90mm) Series CD19
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.559" (14.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 5600pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 5600pF