CD17FD471JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD471JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD17FD471JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD17FD471JO3.pdf
  • Mezua
CD17FD471JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD17FD471JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 470PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 28512 pcs Datuen fitxa CD17FD471JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.220" W (11.90mm x 5.60mm) Series CD17
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 470pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 470pF