CD17FD391JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD391JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD17FD391JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD17FD391JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD17FD391JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD17FD391JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21963 pcs Datuen fitxa CD17FD391JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Series CD17
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-3009
CD17FD391J03F
CD17FD391JO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 390pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 390pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD17FD421JO3
CD17FD421JO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 420PF 5% 500V RADIAL
Stockean: 34210 pcs
Deskarga: CD17FD421JO3.pdf
RFQ
CD17FD431JO3F
CD17FD431JO3F
deskribapena: CAP MICA 430PF 5% 500V RADIAL
Stockean: 32868 pcs
Deskarga: CD17FD431JO3F.pdf
RFQ
CD17FD391JO3
CD17FD391JO3
deskribapena: CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL