CD17CD120JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17CD120JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD17CD120JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD17CD120JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CD17CD120JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD17CD120JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61963 pcs Datuen fitxa CD17CD120JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Series CD17
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD17CD120J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 12pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 12pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD17CD150JO3
CD17CD150JO3
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Stockean: 63837 pcs
Deskarga: CD17CD150JO3.pdf
RFQ
CD17CD120JO3
CD17CD120JO3
deskribapena: CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL