CD17CD120JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17CD120JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD17CD120JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD17CD120JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
CD17CD120JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD17CD120JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 77580 pcs Datuen fitxa CD17CD120JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Series CD17
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 12pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 12pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD17CD120JO3F
CD17CD120JO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL