CD16FD821JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD821JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD16FD821JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD16FD821JO3F.pdf
  • Mezua
CD16FD821JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD16FD821JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40021 pcs Datuen fitxa CD16FD821JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Series CD16
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD16FD821J03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.234" (5.94mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm) Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 820pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 820pF