CD16FD821JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD821JO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD16FD821JO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL
Fitxak: CD16FD821JO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD16FD821JO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD16FD821JO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 40234 pcs Datuen fitxa CD16FD821JO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Series CD16
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.234" (5.94mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 820pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 820pF