CD15FD221GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD221GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FD221GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD15FD221GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD15FD221GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FD221GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40309 pcs Datuen fitxa CD15FD221GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2983
CD15FD221G03F
CD15FD221GO3F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 220pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 220pF