CD15FD221GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD221GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FD221GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL
Fitxak: CD15FD221GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CD15FD221GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FD221GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 220PF 2% 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 30645 pcs Datuen fitxa CD15FD221GO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.201" W (11.70mm x 5.10mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-2850 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 220pF Mica Capacitor 500V Radial
kapazitantzia 220pF