CD15FC751GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FC751GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FC751GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD15FC751GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CD15FC751GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FC751GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 750PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21611 pcs Datuen fitxa CD15FC751GO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 750pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 750pF