CD15FC751FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FC751FO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD15FC751FO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 750PF 1% 300V RADIAL
Fitxak: CD15FC751FO3F.pdf
  • Mezua
CD15FC751FO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD15FC751FO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 750PF 1% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16884 pcs Datuen fitxa CD15FC751FO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Series CD15
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD15FC751F03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 750pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 750pF