CD10FC271GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC271GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10FC271GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 270PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD10FC271GO3F.pdf
  • Mezua
CD10FC271GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10FC271GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 270PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20856 pcs Datuen fitxa CD10FC271GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD10FC271G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 270pF Mica Capacitor 300V Radial
kapazitantzia 270pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CD10FA391GO3F
CD10FA391GO3F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 390PF 2% 100V RADIAL
Stockean: 20861 pcs
Deskarga: CD10FA391GO3F.pdf
RFQ
CD10FA391JO3
CD10FA391JO3
deskribapena: CAP MICA 390PF 5% 100V RADIAL
Stockean: 27538 pcs
Deskarga: CD10FA391JO3.pdf
RFQ
CD10FC271GO3
CD10FC271GO3
deskribapena: CAP MICA 270PF 2% 300V RADIAL