CD10FC271GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC271GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10FC271GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 270PF 2% 300V RADIAL
Fitxak: CD10FC271GO3.pdf
  • Mezua
CD10FC271GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10FC271GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 270PF 2% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 24974 pcs Datuen fitxa CD10FC271GO3.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 270pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 270pF