CD10FA331GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FA331GO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10FA331GO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 330PF 2% 100V RADIAL
Fitxak: CD10FA331GO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD10FA331GO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10FA331GO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 330PF 2% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19189 pcs Datuen fitxa CD10FA331GO3F.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Beste izenak CD10FA331G03F Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 330pF Mica Capacitor 100V Radial
kapazitantzia 330pF