CD10FA331GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FA331GO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD10FA331GO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 330PF 2% 100V RADIAL
Fitxak: CD10FA331GO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CD10FA331GO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD10FA331GO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 330PF 2% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 22986 pcs Datuen fitxa CD10FA331GO3.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series CD10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 330pF Mica Capacitor 100V Radial kapazitantzia 330pF