716P471920KA2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 716P471920KA2
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 470PF 10% 2000VDC RAD
Fitxak: 716P471920KA2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
716P471920KA2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 716P471920KA2 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 470PF 10% 2000VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81760 pcs Datuen fitxa 716P471920KA2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 2000V (2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.850" L x 0.260" W (21.60mm x 6.60mm) Series Orange Drop® 716P
balorazio - Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.657" (16.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.642" (16.30mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 470pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 470pF