716P39356KB3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 716P39356KB3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 600VDC RAD
Fitxak: 716P39356KB3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
716P39356KB3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 716P39356KB3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.039UF 5% 600VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33244 pcs Datuen fitxa 716P39356KB3.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.902" L x 0.480" W (22.90mm x 12.20mm) Series Orange Drop® 716P
balorazio - Pakete / kasua Radial
Beste izenak 338-4369
716P39356KB3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.688" (17.48mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.012" (25.70mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.039µF eskaerak High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber