474K500CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 474K500CS6
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP
Fitxak: 474K500CS6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
474K500CS6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 474K500CS6 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6028 pcs Datuen fitxa 474K500CS6.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea - Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.625" W (17.80mm x 15.90mm)
Series Capstick® CS balorazio -
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP (0.600", 15.20mm)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.319" (8.10mm)
Material dielektrikoa Polymer, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Bussed Capacitor Array 500V 8-DIP (0.600", 15.20mm)
Zirkuitu mota Bussed kapazitantzia 0.47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
474K500CS6G-FA
474K500CS6G-FA
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ARRAY 0.47UF 500V 8SMD
Stockean: 8034 pcs
Deskarga: 474K500CS6G-FA.pdf
RFQ
474K400RA6-FA
474K400RA6-FA
deskribapena: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Stockean: 62313 pcs
Deskarga: 474K400RA6-FA.pdf
RFQ
474K500CS6G
474K500CS6G
Deskarga: 474K500CS6G.pdf
474K400CS6-FA
474K400CS6-FA
deskribapena: CAP ARRAY 0.47UF 400V 6DIP
Deskarga: 474K400CS6-FA.pdf
474K400CS6G-FA
474K400CS6G-FA
deskribapena: CAP ARRAY 0.47UF 400V 6SMD
Deskarga: 474K400CS6G-FA.pdf
474K500CS6-FA
474K500CS6-FA
deskribapena: CAP NETWORK 0.47UF 500V 8DIP