474K400CS6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
474K400CS6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 474K400CS6
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP NETWORK 0.47UF 400V 16DIP
Fitxak: 474K400CS6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
474K400CS6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 474K400CS6 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP NETWORK 0.47UF 400V 16DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6763 pcs Datuen fitxa 474K400CS6.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±10%
Tenperatura koefizientea - Tamaina / dimentsioa 0.701" L x 0.460" W (17.80mm x 11.70mm)
Series Capstick® CS balorazio -
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.319" (8.10mm)
Material dielektrikoa Polymer, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Bussed Capacitor Array 400V 6-DIP
Zirkuitu mota Bussed kapazitantzia 0.47µF