381LQ331M450K452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ331M450K452 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 381LQ331M450K452
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Fitxak: 381LQ331M450K452.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
381LQ331M450K452ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 381LQ331M450K452 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13774 pcs Datuen fitxa 381LQ331M450K452.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series 381LQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.93A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 338-3760
381LQ331M450K452-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 553 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF