381LQ331M400J452
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
381LQ331M400J452 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 381LQ331M400J452
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 381LQ331M400J452.pdf
  • Mezua
381LQ331M400J452ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 381LQ331M400J452 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3258 pcs Datuen fitxa 381LQ331M400J452.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series 381LQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.02A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 553 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 553 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose