ES125D12-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ES125D12-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ES125D12-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V
Fitxak: ES125D12-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ES125D12-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ES125D12-Z fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17659 pcs Datuen fitxa ES125D12-Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Solder Lug
Bidaia aldatu 8.00mm Aldatu funtzioa On-On
Series ES Packaging Bulk
Beste izenak 563-1608 Tenperatura operatiboa -
Indar operatiboa - Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 20,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch SPDT Panel Mount
Uneko balorazioa 25A (AC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu -
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala - Aktiboaren luzera 9.00mm