ES125D10-Z
Copal ElectronicsCopal Electronics
ES125D10-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ES125D10-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V
Fitxak: ES125D10-Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ES125D10-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ES125D10-Z fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 25A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12551 pcs Datuen fitxa ES125D10-Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Amaiera estiloa Screw Terminal
Bidaia aldatu 8.00mm Aldatu funtzioa On-On
Series ES Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa - Indar operatiboa -
Muntaketa mota Panel Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 20,000 Cycles
Deskribapen zehatza Slide Switch SPDT Panel Mount Uneko balorazioa 25A (AC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu - Zirkuitua SPDT
Ekintza mota Standard Ekintza materiala -
Aktiboaren luzera 9.00mm
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ES1217
ES1217
fabrikatzaileak: Chemtronics
deskribapena: DUSTER ELECTRONICS 8 OZ
Stockean: 5496 pcs
Deskarga: ES1217.pdf
RFQ
ES125A12-Z
ES125A12-Z
fabrikatzaileak: Copal Electronics
deskribapena: SWITCH SLIDE SPST 25A 125V