CL-SB-12A-12
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12A-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL-SB-12A-12
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Fitxak: CL-SB-12A-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CL-SB-12A-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL-SB-12A-12 fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98720 pcs Datuen fitxa CL-SB-12A-12.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 12V Amaiera estiloa J Lead
Bidaia aldatu 2.00mm Aldatu funtzioa On-On
Series CL-SB Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Indar operatiboa 153gf
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles
Deskribapen zehatza Slide Switch SPDT Surface Mount, Right Angle Uneko balorazioa 200mA (DC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Copper
Kontaktua Amaitu Gold Zirkuitua SPDT
Ekintza mota Standard Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon
Aktiboaren luzera 2.00mm