CL-SB-12A-01T
Copal ElectronicsCopal Electronics
CL-SB-12A-01T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CL-SB-12A-01T
Fabrikatzaileak / Marka: Copal Electronics
Produktuaren Deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V
Fitxak: CL-SB-12A-01T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CL-SB-12A-01Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CL-SB-12A-01T fabrikatzailea Copal Electronics
deskribapena SWITCH SLIDE SPDT 200MA 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 196262 pcs Datuen fitxa CL-SB-12A-01T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 12V Amaiera estiloa J Lead
Bidaia aldatu 2.00mm Aldatu funtzioa On-On
Series CL-SB Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 563-1314-2
CLSB12A01T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Indar operatiboa 153gf Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza mekanikoa -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa 10,000 Cycles Deskribapen zehatza Slide Switch SPDT Surface Mount
Uneko balorazioa 200mA (DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Copper Kontaktua Amaitu Silver
Zirkuitua SPDT Ekintza mota Standard
Ekintza materiala Polyamide (PA), Nylon Aktiboaren luzera 2.00mm