CZRUR52C6V8-HF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRUR52C6V8-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.8V 150MW 0603
Fitxak: CZRUR52C6V8-HF.pdf
  • Mezua
CZRUR52C6V8-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRUR52C6V8-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 6.8V 150MW 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1196531 pcs Datuen fitxa CZRUR52C6V8-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.8V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea 0603/SOD-523F
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 8 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.8V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 3V