CZRUR52C5V6-HF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRUR52C5V6-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603
Fitxak: CZRUR52C5V6-HF.pdf
  • Mezua
CZRUR52C5V6-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRUR52C5V6-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1557039 pcs Datuen fitxa CZRUR52C5V6-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 5.6V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea 0603/SOD-523F
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 40 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 5.6V 150mW ±5% Surface Mount 0603/SOD-523F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 1V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CZRUR52C4V3-HF
CZRUR52C4V3-HF
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: DIODE ZENER 4.3V 150MW 0603
Stockean: 1181211 pcs
Deskarga: CZRUR52C4V3-HF.pdf
RFQ
CZRUR52C5V6
CZRUR52C5V6
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 150MW 0603