CZRU9V1B-HF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRU9V1B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603
Fitxak: CZRU9V1B-HF.pdf
  • Mezua
CZRU9V1B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRU9V1B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 150MW 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1504940 pcs Datuen fitxa CZRU9V1B-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±3% Hornitzaileen gailuen paketea 0603/SOD-523F
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 9.1V 150mW ±3% Surface Mount 0603/SOD-523F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 7V