CZRU8V2B-HF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRU8V2B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 8.2V 150MW 0603
Fitxak: CZRU8V2B-HF.pdf
  • Mezua
CZRU8V2B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRU8V2B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 8.2V 150MW 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1880377 pcs Datuen fitxa CZRU8V2B-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 8.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea 0603/SOD-523F
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 7 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 8.2V 150mW ±2% Surface Mount 0603/SOD-523F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 6.5V