CZRER6V2B-HF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRER6V2B-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 6.2V 150MW 0503
Fitxak: CZRER6V2B-HF.pdf
  • Mezua
CZRER6V2B-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRER6V2B-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 6.2V 150MW 0503 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1402264 pcs Datuen fitxa CZRER6V2B-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 6.2V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±2% Hornitzaileen gailuen paketea 0503/SOD-723F
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0503 (1308 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 6.2V 150mW ±2% Surface Mount 0503/SOD-723F
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 1µA @ 4V