CZRER52C9V1-HF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CZRER52C9V1-HF
Fabrikatzaileak / Marka: Comchip Technology
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 9.1V 150MW 0503
Fitxak: CZRER52C9V1-HF.pdf
  • Mezua
CZRER52C9V1-HFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CZRER52C9V1-HF fabrikatzailea Comchip Technology
deskribapena DIODE ZENER 9.1V 150MW 0503 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 980188 pcs Datuen fitxa CZRER52C9V1-HF.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 9.1V Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 900mV @ 10mA
tolerantzia ±5% Hornitzaileen gailuen paketea 0503 (1308 Metric)
Series - Energia - Max 150mW
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0503 (1308 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 9.1V 150mW ±5% Surface Mount 0503 (1308 Metric)
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 100nA @ 7V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CZRER5V6B-HF
CZRER5V6B-HF
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: DIODE ZENER 5.6V 150MW 0503
Stockean: 1409314 pcs
Deskarga: CZRER5V6B-HF.pdf
RFQ
CZRER52C9V1
CZRER52C9V1
deskribapena: DIODE ZENER 9.1V 150MW 0503