IA30ASF15DOM1
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IA30ASF15DOM1
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena SEN PROX BS M30 2W DC NO
Fitxak: IA30ASF15DOM1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IA30ASF15DOM1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IA30ASF15DOM1 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena SEN PROX BS M30 2W DC NO Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1479 pcs Datuen fitxa IA30ASF15DOM1.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 36 V Amaiera estiloa Connector
estali Unshielded Series IA
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.591" (15mm)
Erantzunaren maiztasuna 400Hz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30
Irteerako mota NPN-NO, 2-Wire Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materiala - Gorputza Nickel-Plated Brass
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,13 Cylinder, Threaded - M30