IA30ASF10POHT-K
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IA30ASF10POHT-K
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena SEN PROX M18 HT 3W DC PNP
Fitxak:
Stock egoera 587 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 587 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
IA30ASF10POHT-Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IA30ASF10POHT-K fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena SEN PROX M18 HT 3W DC PNP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 587 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 10 V ~ 30 V Amaiera estiloa Cable
estali Unshielded Series IA
Sentsore mota Inductive Erantzunaren maiztasuna 500Hz
Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M30 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C (TA)