GMB633PC20
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB633PC20
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR THERM-MAG 20A 240VAC
Fitxak: GMB633PC20.pdf
  • Mezua
GMB633PC20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB633PC20 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRKR THERM-MAG 20A 240VAC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1237 pcs Datuen fitxa GMB633PC20.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 240V Series GMB63
Beste izenak 1864-1362 Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Iluntze tentsioa (nominala) - Argiztapen None
Uneko balorazioa 20A Breaker mota Thermal Magnetic