GMB633PC16
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC16 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB633PC16
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRKR THERM-MAG 16A 240VAC
Fitxak: GMB633PC16.pdf
  • Mezua
GMB633PC16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB633PC16 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRKR THERM-MAG 16A 240VAC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1200 pcs Datuen fitxa GMB633PC16.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 240V Series GMB63
Beste izenak 1864-1360 Poloniako kopurua 3
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Iluntze tentsioa (nominala) - Argiztapen None
Uneko balorazioa 16A Breaker mota Thermal Magnetic
Ekintza mota Lever
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GMB633PC2
GMB633PC2
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: CIR BRKR THERM-MAG 2A 240VAC
Stockean: 1218 pcs
Deskarga: GMB633PC2.pdf
RFQ
GMB633PC20
GMB633PC20
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: CIR BRKR THERM-MAG 20A 240VAC
Stockean: 1237 pcs
Deskarga: GMB633PC20.pdf
RFQ
GMB633PC1
GMB633PC1
deskribapena: CIR BRKR THERM-MAG 1A 240VAC