GMB631PC40
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB631PC40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB631PC40
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRK THERM-M 40A 240VAC/60VDC
Fitxak: GMB631PC40.pdf
  • Mezua
GMB631PC40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB631PC40 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRK THERM-M 40A 240VAC/60VDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3605 pcs Datuen fitxa GMB631PC40.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 240V
Series GMB63 Beste izenak 1864-1325
Poloniako kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 40A
Breaker mota Thermal Magnetic Ekintza mota Lever
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GMB631PC30
GMB631PC30
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: CIR BRK THERM-M 30A 240VAC/60VDC
Stockean: 3548 pcs
Deskarga: GMB631PC30.pdf
RFQ
GMB631PC5
GMB631PC5
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: CIR BRK THRM-MAG 5A 240VAC/60VDC
Stockean: 3565 pcs
Deskarga: GMB631PC5.pdf
RFQ
GMB631PC4
GMB631PC4
deskribapena: CIR BRK THRM-MAG 4A 240VAC/60VDC