GMB631PC35
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB631PC35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMB631PC35
Fabrikatzaileak / Marka: Carlo Gavazzi
Produktuaren Deskribapena CIR BRK THERM-M 35A 240VAC/60VDC
Fitxak: GMB631PC35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
GMB631PC35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMB631PC35 fabrikatzailea Carlo Gavazzi
deskribapena CIR BRK THERM-M 35A 240VAC/60VDC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4226 pcs Datuen fitxa GMB631PC35.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 240V
Series GMB63 Beste izenak 1864-1323
Poloniako kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Iluntze tentsioa (nominala) -
Argiztapen None Uneko balorazioa 35A