TBF22-18PSW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBF22-18PSW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN ADAPTER 8P-8P F-M PNL MNT
Fitxak: 1.TBF22-18PSW.pdf2.TBF22-18PSW.pdf3.TBF22-18PSW.pdf4.TBF22-18PSW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 711 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 711 pcs
  • Mezua
TBF22-18PSWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBF22-18PSW fabrikatzailea Cannon
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC estali Unshielded
Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 22-18 Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 22-18
Series MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Beste izenak ITBF22-18PSW
TBF2218PSW
Orientazioa (Bihurtu) W
Orientazioa (Bihurtu tik) W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua (Bihurtu) 8 Posizio kopurua (Bihurtu) 8
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza materiala Aluminum Alloy Etxebizitza amaitzea Chromate
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 22A Bihurtu (egokitzaile amaiera) Male Pins