TBF22-16PS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TBF22-16PS
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN ADAPTER 9P-9P F-M PNL MNT
Fitxak: TBF22-16PS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 718 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
  • Mezua
TBF22-16PSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TBF22-16PS fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 718 pcs Datuen fitxa TBF22-16PS.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC estali Unshielded
Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 22-16 Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) 22-16
Series MIL-DTL-5015, CA Packaging Bulk
Orientazioa (Bihurtu) N (Normal) Orientazioa (Bihurtu tik) N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua (Bihurtu) 9
Posizio kopurua (Bihurtu) 9 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza materiala Aluminum Alloy
Etxebizitza amaitzea Chromate Etxebizitza kolorea Olive
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza Circular Connector Standard 9/9 Female Sockets/Male Pins Panel Mount Uneko balorazioa 22A, 41A