PV76L24-61PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76L24-61PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 372 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
  • Mezua
PV76L24-61PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76L24-61PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 372 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak IPV76L24-61PW
PV76L2461PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold