PV76L24-19SY
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV76L24-19SY
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 293 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 293 pcs
  • Mezua
PV76L24-19SYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV76L24-19SY fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 293 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak IPV76L24-19SY
PV76L2419SY
Orientazio Y Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold