PV74L14-19PW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV74L14-19PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 633 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
  • Mezua
PV74L14-19PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV74L14-19PW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 633 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak IPV74L14-19PW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold