PV74L14-18S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV74L14-18S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 481 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 481 pcs
  • Mezua
PV74L14-18Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV74L14-18S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 481 pcs Datuen fitxa
Packaging Bulk Beste izenak 066839-0008
IPV74L14-18S
IPV74L14-18S-ND
PV74L1418S-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold