PV74L12-10S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV74L12-10S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 600 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 600 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
PV74L12-10Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV74L12-10S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 600 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series PV
Packaging Bulk Beste izenak 066838-0006
IPV74L12-10S
IPV74L12-10S-ND
PV74L1210S-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold