PV74L12-10PW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PV74L12-10PW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: PV74L12-10PW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PV74L12-10PWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PV74L12-10PW fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5506 pcs Datuen fitxa PV74L12-10PW.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26482 Series II, PV
RoHS egoera Bulk Beste izenak IPV74L12-10PW
PV74L1210PW
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fabrikatzailearen zatia zenbakia PV74L12-10PW
Diametro handiak hornituak 12-10 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS